fbpx

KALKINMA AJANSI DESTEKLERİ

Devlet; girişimi yaygınlaştırmak ülkeyi kalkındırmak için girişimcilere ve kurumların büyümesi ve teknolojik olarak çok hızlı bir şekilde gelişmesi küresel pazarda tutunması için
farklı başlıklar altında çeşitli birçok destek vermektedir. Kobiler bu tarz programlara başvurarak 500.000 TL’ye kadar hibe desteği alabilmektedir.

Başarmak için doğru seçimlerde yapmak gerekli. Doğru bir şekilde Hibe ve desteklerden yararlanmak istiyorsanız Uzman kadromuz sizin işlerinizle ilgilenip tüm bürokratik işlemleri sizin adınıza takip etsin.Size hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

KALKINMA AJANSI DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

Neden Danışmanlık Hizmeti Almalısınız?

Danışmanlık hizmeti almayan şirket veya kurumların birçok dezavantajları olmaktadır. Bunlara gelecek olursak:

-Devlet, işletmelere %70’e varan hibeler vermektedir ve danışmanlık hizmeti almayan kişiler veya şirketler bu hibenin olup olmadığının farkında bile değildir.

-Devletin açtığı hibe programlarına başvuru yapan işletmelerin neredeyse %51’i eksik evrak teslim etmekte haliyle hakkı olan üst limit desteğini bir türlü alamamaktadır.
-Birçoğu ise eksik proje, eksik bilgiler eksik yönlendirmeler yüzünden onlarca kez Devlet dairelerine gidip gelmekte ve zamanlarını boşa harcamaktadırlar.
-Devletin sunduğu hibe ve kredilerini tam 12’den vuramamakta verimsiz bir şekilde kullanılmakta ve bu süreci devlet tarafından yapıldığını sanmaktadır.

Ortalama 12.000 TSE belgeli Türkiyenin önde gelen danışmanlık firması “MB Danışmanlık”ı tercih ederek ilk adımı atabilirsiniz.

Siz de uzmanından danışmanlık hizmeti almak ve süreç içinde kaybolmamak için bizi arayınız.