Geleneksel Girişimci Destek Programı ile Yeni İş Kurana 65.000 ₺ Hibe

İleri Girişimci Destek Programı ile Yeni İş Kurana 365.000 ₺ Hibe

Yeni bir iş fikriniz mi var? Ya da bayilik, franchise mı alacaksınız? KOSGEB Geleneksel Geliştirme Destek Programı Tam sizin için. Yeni kuracağınız iş yerinizin kuruluş giderleri, personel giderleri, sgk ve işletme giderleri Kosgebin sağlamış olduğu  Geleneksel Girişimci Destek Programı ile 65.000 ₺ ye kadar destekleniyor.

Eğer üretim veya imalat sektöründe bir işletme açacaksanız, İleri Girişimci Destek Programı ile alacağınız makina, teçhizat ve diğer yazılım giderlerinizi de, Kosgeb 365.000 ₺ ye kadar hibe vererek destekliyor.

Eğitim mülakatları, titizlikle hazırlanması gereken iş planınız ve yararlanacağınız hibeden maksimum fayda alabilmeniz için kobi destek ekibiniz sizlerin yanında olacaktır. Türkiyenin en kaliteli hizmet veren danışmanlık şirketi MB DANIŞMANLIK siz değerli girişimcilerimize bu hizmeti vermekten gurur duyar. 1000 den fazla danışmanlık desteğimizle işini kuran girişimci referansımızı incelemeden karar vermeyin.

Aşağıdaki linklerden referans ve müşteri yorumlarımıza ulaşabilirsiniz.

Referanslarımız

Müşteri Yorumları

Daha fazla bilgi almak veya bu hibelerden faydalanmak için hemen aşağıdaki formu doldurun

ÖNEMLİ NOT: Kosgeb desteklerinden faydalanmanız için en az iş yerinizi açabilecek kadar sermayeniz olması gereklidir. Kosgeb siz işyeri açılışı yapmadan size destek vermez.

KOSGEB TARIM VE HAYVANCILIĞI DESTEKLEMEZ. LÜTFEN BU SEKTÖRLERDE İSENİZ BAŞVURU YAPMAYINIZ.